Zamość ZOO

Park linowy Zoolandia mieści się w Ogrodzie Zoologicznym w Zamościu im. Stefana Milera – jedynym zoo w województwie lubelskim, które znajduje się w pobliżu zabytkowego Starego Miasta będącego jedną z wizytówek Wschodniej Polski. Zamojska Zoolandia znajduje się w centralnej części płockiego ogrodu zoologicznego, a jej sąsiadami są między innymi wielbłądy, lwy i antylopy, posiadające tutaj swoje wybiegi. Odwiedzający linową wioskę mogą z perspektywy kilku metrów wyżej oglądać okolicznych mieszkańców, a także spoglądać na zbiorniki wodne zamieszkiwane przez pelikany.

Linowy plac zabaw oferuje zawieszone nad ziemią trasy, które dzięki siatkom asekuracyjnym gwarantują niezapomnianą przygodę przy zachowaniu pełni bezpieczeństwa. Park składa się z zawieszonych nad ziemią platform oraz wiszących mostów, które wzbogacone są dodatkowymi przeszkodami. Do eksplorowania Zoolandii nie są wymagane dodatkowe elementy asekuracji. Wśród elementów wzbogacających trasy warto wyróżnić drewniane drabinki, kładki, siatkowe i drewniane tunele, poprzeczne belki oraz płachtę, po której można zjechać z wyższej platformy na niższą.

Park przystosowany jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wstęp do linowej wioski Zoolandia w Płocku umożliwia bilet, który jest nielimitowany czasowo. Oznacza to, że każdy, kto zakupił bilet wstępu do Zoolandii może wracać tutaj wielokrotnie podczas intensywnego zwiedzania zamojskiego zoo. Przeplatanie odwiedzania tutejszych mieszkańców i ciekawej aktywności na nadziemnych trasach to genialny plan na rodzinny dzień pełen pozytywnych wrażeń oraz emocji przeżywanych w naprawdę niebanalny sposób.

 

Lokalizacja:

Ogrodzie Zoologicznym im. Stefana Milera w Zamościu
Ul. Szczebrzeska 12
22-400 Zamość

(W centralnej części ogrodu zoologicznego)

 

Godziny otwarcia

Park jest czynny w godzinach od 10:00 do 18:00.

Maj, czerwiec, lipiec, sierpień – codziennie.
Kwiecień, wrzesień, październik - w weekendy.

Ważne: w przypadku niekorzystnej pogody park linowy jest nieczynny.

Cennik

25 zł / dziecko – Bilet bez limitu czasu

-50% / 3 dziecko - Bilet bez limitu przejść

10 zł / dorosły - Bilet bez limitu czasu

22 zł / dziecko – Bilet grupowy (min. 15 osób)

Kontakt

Info park: 661 11 00 55

Manager: Sylwia Łysak

mail: zoolandia@parkilinowe.pl

 

Gdzie jesteśmy