Łódź ZOO

Linowy plac zabaw Zoolandia znajduje się na terenie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Łodzi, w którym od 2022 roku odwiedzający mogą zwiedzać najnowocześniejszy w Europie obiekt hodowlany będący domem dla zwierząt pochodzących z regionu Azji Południowo-Wschodniej. Zoolandia w Łodzi sąsiaduje z wybiegami fascynujących gatunków zwierząt, wśród których warto wyróżnić tygrysy, lwy, langury i gibbony. Ponadto obok linowej wioski zlokalizowane jest Wiwarium, którego mieszkańcami są gady i płazy.

Zoolandia to świetna propozycja na urozmaicenie poznawania tutejszych przedstawicieli fauny. Zawieszone nad ziemią trasy pozwolą oglądać zwierzęta z wyższej perspektywy i w ciekawy sposób rozładować skumulowane podczas zwiedzania emocje. Linowy plac zabaw w Łodzi posiada aż trzy różne poziomy wysokościowe. Odwiedzający będą mogli tutaj pospacerować po wiszących mostach, które wzbogacone są o przeszkody, które dodają nutki przygody. Nadziemne trasy zabezpieczone są siatką asekuracyjną, która w pełni zabezpiecza przed upadkiem z wysokości. Ponadto w parku Zoolandia można poskakać na wielkiej dmuchanej poduszce oraz powspinać po rozwiniętym siatkowisku.

Atrakcje wioski linowej Zoolandia przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale także dla dorosłych. Najmłodsi wyszaleją się tutaj i bardzo aktywnie spędzą czas, natomiast ich opiekunowie odpoczną nieco na wygodnych leżakach w przerwach od intensywnego poznawania mieszkańców łódzkiego zoo.

Bilet wstępu do linowego placu zabaw Zoolandia w Łodzi jest całodniowy, dlatego przy okazji odwiedzin łódzkiego zoo można wracać tutaj bardzo często i przeplatać zwiedzanie świetną zabawą. W obrębie wioski linowej znajduje się także food truck z pyszną kawą, chłodnymi napojami oraz lodami.

 

Lokalizacja:

Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi
Ul. Konstantynowska 8/10
94-303 Łódź

(W pobliżu wybiegu dla dużych kotów)

 

Godziny otwarcia

Park jest czynny w godzinach od 10:00 do 18:00.

Maj, czerwiec, lipiec, sierpień – codziennie.
Kwiecień, wrzesień, październik - w weekendy.

Ważne: w przypadku niekorzystnej pogody park linowy jest nieczynny.

Cennik

30 zł / dziecko – Bilet bez limitu czasu

-50% / 3-cie dziecko - Bilet bez limitu przejść

10 zł / dorosły - Bilet bez limitu czasu

24 zł / dziecko – Bilet grupowy (min. 15 osób)


 

Kontakt

Info park: 603 061 062

Manager: Sylwia Łysak

mail: zoolandia@parkilinowe.pl

Gdzie jesteśmy