Opole ZOO

Wioska linowa Zoolandia mieści się wewnątrz Ogrodu Zoologicznego w Opolu, który zlokalizowany jest na odrzańskiej wyspie Bolko. Plac zabaw zbudowany w 2022 roku zapewnia fantastyczne przeżycia podczas odkrywania tajemnic opolskiego zoo i poznawania fascynującego życia jego mieszkańców. Zoolandia w Opolu sąsiaduje z ciekawymi zwierzakami, do których należą bongo leśne, żyrafy, zebry i strusie. Obok linowej wioski znajduje się też zagroda mini zoo ze znanymi w Polsce gatunkami hodowlanymi, w tym królikami, kozami i kaczkami.

Odwiedzając opolską Zoolandię możemy w bardzo ciekawy sposób urozmaicić czas spędzony w Zoo w Opolu. Atrakcje parku linowego umożliwiają przeżycie świetnej przygody pośród drzew i w dużej bliskości mieszkańców ogrodu zoologicznego, gdzie najmłodsi w ciekawy sposób spożytkują emocje nagromadzone podczas zwiedzania zoo. Park linowy Zoolandia oferuje spacer trasami zawieszonymi kilka metrów nad ziemią. Składają się one z platform oraz wiszących mostów, które wyposażono w przeszkody, które dodatkowo uatrakcyjniają przejścia. Tymi przeszkodami są między innymi: liny do balansowania w powietrzu, geometryczne drewniane figury i bryły, drabinki oraz ruchome belki. Dzięki siatkom asekuracyjnym rodzice i opiekunowie mogą być spokojni o bezpieczeństwo podopiecznych.

Charakter parku linowego Zoolandia w Opolu pozwala na korzystanie z niego dzieciom od 3 roku życia. Jest to genialny sposób na uatrakcyjnienie wizyty w ciekawym opolskim zoo. Kiedy dzieci będą eksplorować zawieszone nad ziemią trasy, rodzice mogą odpocząć po intensywnym zwiedzaniu ogrodu zoologicznego. Warto wiedzieć, iż bilet do parku linowego Zoolandia jest całodzienny. To duża zaleta, ponieważ można wracać tutaj wielokrotnie spędzając dzień w zoo w Opolu. Nieopodal parku linowego znajduje się punkt gastronomiczny.

 

Lokalizacja:

Ogród Zoologiczny w Opolu
Ul. Spacerowa /10
45-094 Opole

(W pobliżu wybiegu dla żyraf)

Godziny otwarcia

Park jest czynny w godzinach od 10:00 do 18:00.

Maj, czerwiec, lipiec, sierpień – codziennie.
Kwiecień, wrzesień, październik - w weekendy.

Ważne: w przypadku niekorzystnej pogody park linowy jest nieczynny.

Cennik

25 zł / dziecko – Bilet bez limitu czasu

-50% / 3-cie dziecko - Bilet bez limitu przejść

10 zł / dorosły - Bilet bez limitu czasu

22 zł / dziecko – Bilet grupowy (min. 15 osób)


 

Kontakt

Info park: 781 701 034

Manager: Sylwia Łysak

mail: zoolandia@parkilinowe.pl

Gdzie jesteśmy