Wrocław ZOO

Linowa wioska Zoolandia znajduje się na terenie Wrocławskiego Parku Zoologicznego – najstarszego w Polsce i jednego z najchętniej odwiedzanych w całej Europie, którego wizytówką stało się przepiękne Afrykarium.

Wrocławska Zoolandia sąsiaduje tu między innymi z kwaterami wilków, pelikanów oraz żubrów, dzięki czemu harcując po kładkach zawieszonych na drzewach, możemy bezpośrednio obcować z wyjątkowymi przedstawicielami fauny Wrocławskiego ZOO. Park linowy oferuje bardzo ciekawe trasy, które składają się między innymi z wiszących platform i mostów wzbogaconych o ciekawe przeszkody, takie jak wielki gumowe piłki, drabinki, drewniane geometryczne bryły oraz liny do balansowania. Korzystając z linowej wioski Zoolandia we Wrocławiu możemy również zjechać na płachcie oraz tyrolce, co potęguje emocje pojawiające się podczas eksploracji tras tego placu zabaw. Trasy są zabezpieczone siatkami asekuracyjnymi, które chronią przed upadkiem z wysokości.

Dzięki specyfikacji i charakterowi parku mogą korzystać z niego zarówno dzieci w wieku od 3 lat, jak i dorośli. Dla młodszych będzie to świetna forma rozrywki, która pobudzi wiele pozytywnych emocji i jeszcze bardziej uatrakcyjni wizytę w przeciekawym wrocławskim zoo. Starsi natomiast będą mieli okazję na nieco odpoczynku lub towarzyszenie podopiecznym w mini przygodzie kilka metrów nad ziemią.

Bilet do linowej wioski Zoolandia we Wrocławiu jest całodniowy, dlatego podczas poznawania mieszkańców Wrocławskiego zoo naprawdę warto wracać tutaj wielokrotnie i spożytkować nagromadzoną energię oraz wrażenia w bardzo ciekawy, niebanalny sposób. W sąsiedztwie placu zabaw znajduje się także restauracja.

 

Lokalizacja:

Ogród Zoologiczny we Wrocławiu
Ul. Z. Wróblewskiego 1-5
51-618 Wrocław

(W pobliżu wybiegu dla wilków)

 

Godziny otwarcia

Park jest czynny w godzinach od 10:00 do 18:00.

Maj, czerwiec, lipiec, sierpień - codziennie.
Kwiecień, wrzesień, październik - w weekendy.

Ważne: w przypadku niekorzystnej pogody park linowy jest nieczynny.

Cennik

28 zł / dziecko – Bilet bez limitu czasu

-50% / 3-cie dziecko - Bilet bez limitu przejść

10 zł / dorosły - Bilet bez limitu czasu

24 zł / dziecko – Bilet grupowy (min. 15 osób)


Kontakt

Info park: 661 220 002

Manager: Sylwia Łysak

mail: zoolandia@parkilinowe.pl

 

Gdzie jesteśmy