Dla grup

Wycieczka do ZOO to wspaniały sposób na wprowadzanie młodych pokoleń w świat natury, rozbudzenie poczucia odpowiedzialności i przynależności do niego. Ogrody Zoologiczne oferują szeroką gamę zajęć edukacyjnych rozwijających wiedzę dzieci w tym zakresie. Świat zwierząt jest dla najmłodszych bardzo atrakcyjny zwłaszcza w sytuacji, kiedy mogą go same zobaczyć. Korzyści takich wycieczek można mnożyć. Zapraszamy zatem do odwiedzania Ogrodu Zoologicznego w ramach organizowanych przez Państwa placówkę wycieczek.

 


Każda fajna wycieczka poza aspektem edukacyjnym powinna dawać dzieciom możliwość dobrej zabawy. Wychodząc naprzeciw takiej potrzebie, większość Ogrodów Zoologicznych w Polsce stworzyła na swoim terenie miejsce, w którym taka zabawa jest możliwa. Mini Parki linowe Zoolandia mieszczące się zawsze na terenie Ogrodu Zoologicznego to świetne uzupełnienie wycieczki.


Wizyta w ZOO to przede wszystkim realizacja celów edukacyjnych. Zabawa w Zoolandii to świetny sposób na realizację celów związanych z integracją grupy w formie zabawy. Dzięki takiemu połączeniu oba najważniejsze cele wycieczek szkolnych realizowane są w bardzo atrakcyjny sposób, a dodatkowo zapewniamy niezapomniane wrażenia, które dzieci będą wspominać jeszcze długo po powrocie do domu.


Wizyta w parku trwa zwykle dwie godziny. W tym czasie opiekunowie mogą odpocząć na przygotowanych w tym celu ławkach, a dzieci mogą zjeść posiłek przy stołach. Sama zabawa daje młodym pokoleniom moc atrakcji. Charakter takiej aktywności ukierunkowany jest mocno na rozwijanie zdolności motorycznych młodego organizmu. W trakcie pokonywania trasy dzieci nierzadko muszą sobie pomagać, co wspaniale sprzyja integracji grupy. Na miejscu zawsze znajduje się obsługa parku, która sprawuje nadzór nad bezpieczeństwem zabawy.


Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego parku podczas wycieczki do ZOO.

Godziny otwarcia

Park czynny od 10 do 18

Kwiecień/październik - weekendy
Maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień – codziennie

Szczegółowe informacje - tel: 661 11 22 00

Uwaga: w razie niepogody park nieczynny

W pierwszych dwóch tygodniach września Park otwarty w dni robocze tylko po wcześniejszej rezerwacji dla grupy minimum 20 osób.

Cennik

14/ zł dziecko – Bilet grupowy (min.20 osób)