Dla grup

Linowy plac zabaw Zoolandia to wspaniała propozycja na spędzenie aktywnego czasu dla najmłodszych w bezpośrednim otoczeniu natury. Urozmaicone trasy zawieszone w powietrzu nie tylko pobudzają ciekawość, ale i chęć do przeżywania ciekawych momentów na świeżym powietrzu w naprawdę niebanalny sposób. Parki linowe Zoolandia zlokalizowane są na terenach zoo w sześciu polskich miastach: Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Płocku, Zamościu oraz Opolu, co w połączeniu z pełnymi adrenaliny przygodami świetnie współgra z poznawaniem fascynujących gatunków zwierząt mieszkających w polskich ogrodach zoologicznych. Wizyty w wioskach linowych pozwolą wzbogacić wizyty dzieci w zoo o dodatkowe emocje, a ich opiekunom umożliwią chwile odpoczynku w przerwach od intensywnego zwiedzania.

Wszystkie parki Zoolandia są w pełni bezpieczne dzięki starannym zabezpieczeniom z siatki asekuracyjnej, a przy zgodnym z regulaminem korzystaniu gwarantują udaną i niezapomnianą zabawę. Jednocześnie w parkach linowych nad bezpieczeństwem dzieci i przestrzeganiem regulaminu nadzór sprawuje wykwalifikowana obsługa.

Zabawa w parkach linowych Zoolandia jest doskonałym pomysłem na grupowe wizyty. Wspólne pokonywanie zaprojektowanych w ciekawy sposób przeszkód, jakie można znaleźć na zawieszonych nad ziemią trasach, wzmaga poczucie integracji oraz wspólnego działania mającego na celu pokonywanie przeciwności niecodziennego środowiska. Tego rodzaju atrakcje budują więzi w grupie, zwracają uwagę na potrzebę niesienia pomocy tym, którzy mają problemy w pokonaniu pewnych elementów, dodania odwagi do postawienia kroku w przód lub zjechania na niższy poziom. Jednocześnie znajdujące się na trasach elementy wzmagają rozwój zdolności motorycznych organizmu młodego człowieka, co przekłada się na większą sprawność fizyczną, a doświadczenia zdobyte w parku mogą okazać się bardzo przydatne w życiu codziennym.

Dzieciaki uwielbiają odkrywać nowe miejsca, rozwiązywać zagadki i pokonywać inteligentnie zaprojektowane przeszkody. W wioskach linowych Zoolandia nauka i rozwój młodego człowieka idą w parze z rozrywką i niezapomnianą przygodą, stąd tego rodzaju miejsca są genialną alternatywą dla wycieczek szkolnych czy spotkań towarzyskich oraz innych aktywności. Takie przygody dzieciaki z pewnością zapamiętają na bardzo długo, a nawiązane przyjaźnie podczas wspólnych przejść mogą okazać się bardzo silne i wartościowe.

Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzin parków linowych Zoolandia przy okazji odwiedzania ogrodów zoologicznych znajdujących się w polskich miastach.

 

 

 

W celu dokonania rezerwacji dla grupy (min. 15 osób) należy wysłać wiadomość na adres mailowy: zoolandia@parkilinowe.pl. W wiadomości prosimy o podanie niezbędnych informacji, wśród których znajdują się: data wizyty, orientacyjna godzina przyjazdu grupy, wielkość grupy oraz liczba opiekunów, numer kontaktowy do osoby odpowiedzialnej za dokonanie rezerwacji. Ponadto w przypadku chęci otrzymania faktury prosimy przesłać dane, kontrahenta. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 661 11 22 00.

Godziny otwarcia

Parki są czynne w godzinach od 10:00 do 18:00.

Maj, czerwiec, lipiec, sierpień – codziennie.
Kwiecień, wrzesień, październik – w weekendy.

Szczegółowe informacje można otrzymać pod numerem telefonu: 661 11 22 00.

Ważne: w przypadku niekorzystnej pogody park linowy jest nieczynny.

Cennik

Parki Zoolandia w Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu: 24 zł / dziecko – Bilet grupowy (min. 15 osób)

Parki Zoolandia w Opolu, Płocku i Zamościu: 22 zł / dziecko – Bilet grupowy (min. 15 osób)